XRumer

XRumer

XRumer – Wszechstronny program do pozycjonowania stron internetowych.  Choć wiele osób zaczęło by ten artykuł zamieniając jego główną funkcję na „spamowania” stron internetowych.

Dzięki temu programowi możemy umieścić odnośniki (linki do witryny) pozycjonujące naszą stronę na setkach tysięcy forach internetowych. Fora te wyszukamy na przykład poprzez dołączony program Hrefer. XRumer potrafi sam łamać zabezpieczenia popularnych skryptów, jednak popularne fora moderowane przez administratorów walczą z tego typu programami.

XRumer – kupimy już od 150$ (w promocji często za 100$) w wersji light bez wszystkich funkcji, z możliwością uruchomienia jednej instancji. Podstawowa wersja kosztuje 350$ (240$ w promocji) z pełną funkcjonalnością oraz możliwością uruchomienia dwóch instancji. Wersja dla agencji pozwalająca uruchomić jednocześnie, aż 5 instancji kosztuje 650$ (400 dolarów w promocji).

Należy pamiętać, iż jest to dość stara metoda na pozycjonowanie i po licznych zmianach w algorytmach jego skuteczność już nie jest tak dobra jak na przykład w latach 2005-2010. Osoby kreatywne wciąż jednak będą potrafiły go wykorzystać.

Program możemy „uczyć” tworzenia linków na dowolnych skryptach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

XRumer 5
Następny:

Netflix, tricki i porady

Netflix, tricki i porady