Co zamierza Napoleon ?

Co zamierza Napoleon ?

Zastanawiasz się Co zamierza Napoleon ? Dlaczego Napoleon sprzedaje Luwr?

Dlaczego Napoleon interesuje się Polską?

W sieci pojawiło się spekulacji związanych z domeną CoZamierzaNapoleon.pl, oraz tego czemu Napoleon interesuje się Polską.  Jedną z teorii jest kampania reklamowa sieci supermarketów Carrefour opisana na blogu https://www.marketingowy.net/co-zamierza-napoleon/, na tym blogu już 2009 roku jako pierwszym były opisane słabości podobnej kampanii radiowo-telewizyjnej https://www.marketingowy.net/wygraj-yeti/

Jak widać na powyższym linku wtedy wiele firm próbowało skorzystać na słabym pozycjonowaniu Skody, razem pojawiło się jednak mniej reklam. Dość dziwne, gdyż relatywnie niskim kosztem można było zdobyć duży ruch na stornie oraz zwiększyć rozpoznawalność dowolnej marki.

12776776_1350158091676382_6766790_o (1)

Innymi pomysłami publikowanymi między innymi na SilesiaSEM.pl było wejście do Polski Amazona, jednak tą informację po kilku dniach zdementował sam Amazon.

marketing-news.pl docieka dalej i rozważa pojawienie się dużego serwisu, który oferuje handel nieruchomościami i prezentowanie ofert turystycznych. Drugą teorią serwisu jest duże przejęcie firmy związanej z internetem (e-handlem).

O co tak naprawdę chodzi dowiemy się już 8 marca !

5/5 (1 Review)
  1. Ja się bardzo zastanawiam, dlaczego to Napoleon miałby sprzedać Luwr i powoli przekonuje mnie teoria, że planuje sprzedać Luwr, bo chce się przeprowadzić do Twierdzy Modlin 😛 W końcu sam chciał, żeby ją zbudowac 😛 Co do Amazona, to myślę, że mało prawdopodobne, żeby to właśnie oni zaplanowali taką dużą kampanię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Następny:

Jak zwiększyć efektywność kampanii AdWords?

Jak zwiększyć efektywność kampanii AdWords?