Pozycjonowanie Warszawa

Michał Wiercimok

Michał Wiercimok

Od 2003 roku pomagam firmom zwiększać zyski z wyszukiwarki Google, dzięki skutecznym strategiom SEO. Dowiedz się więcej.

Pozycjonowanie stron Warszawa

Agencja Top Position świadczy usługi w zakresie pozycjonowania stron internetowych – globalnego, jak i lokalnego. Naszym celem jest zwiększenie widoczności Twojej strony, poprzez wyniesienie jej na najwyższe pozycje na liście wyszukiwania fraz powiązanych z branżą firmy. Jak działamy? Systematycznie, profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie.

Dzisiaj skuteczne pozycjonowanie Warszawa to podstawa sukcesu dla ogromnej liczby polskich firm. Także pozycjonowanie lokalne na inne miasta oraz na cały kraj, a w przypadku firm międzynarodowych – na Europę lub nawet Świat, to działania niezbędne, aby pozyskiwać stale nowych klientów i zwiększać sprzedaż. Jednak to stolica wydaje się kluczowa, gdyż jest największym rynkiem zbytu w kraju. Wszelkie sklepy internetowe oraz firmy świadczące usługi online w dużej mierze przygotowują swoje kampanie reklamowe z myślą o Warszawiakach.

Stolicę Polski na co dzień zamieszkuje ok. 1.8 mln osób, przy czym są to oficjalne dane, nieuwzględniające niezameldowanych mieszkańców. Pozycjonowanie Warszawa to kwestia niezwykle ważna również ze względu na fakt, iż stolica pełni rolę centrum biznesowego. Wszelkie przedsiębiorstwa świadczące usługi z zakresu obsługi firm bez wahania powinny zdecydować się na pozycjonowanie stron www Warszawa.

Przykład wzrostu ruchu na stronie dzięki pozycjonowaniu.

Pozycjonowanie Katowice
Pozycjonowanie stron internetowych – wykres wzrostu widoczności i ruchu

Pozycjonowanie Warszawa – jak działamy?

Działania SEO to szereg różnorodnych czynności, których celem jest poprawa widoczności witryny w sieci. Wykonanie wszelkich możliwych działań wiązałoby się z ogromnym nakładem pracy, czasu i pieniędzy. Dlatego też działania rozpoczynamy od przeprowadzenia audytu SEO, który pozwala nam określić, jakie czynności powinniśmy wykonać w pierwszej kolejności, w czym tkwi problem kiepskiej widoczności strony oraz jak obszerne działania powinniśmy wdrożyć.

Audyt polega na ocenie strony internetowej pod kątem dostosowania do algorytmów Google, a także określenia jej widoczności. Odnajdujemy frazy odpowiednie dla firmy działającej w danej branży, a następnie sprawdzamy, na którym miejscu znajduje się strona po wpisaniu poszczególnych fraz.

Ocenie poddajemy również czas ładowania się strony, z uwzględnieniem kompresji obrazów i filmów. Ich obecność na stronie jest ważna choćby ze względu na lepszą przejrzystość witryny, jednak źle zamieszczone lub nieprawidłowo podpisane opóźniają wczytywanie się podstron, co natychmiast wychwytuje algorytm. Analizie poddajemy także treść znajdującą się na stronie, oceniając jej atrakcyjność oraz format.

Niezwykle istotne jest stosowanie nagłówków, a także przejrzystość treści. Jeżeli pozycjonowanie stron internetowych Warszawa ma być skuteczne, z odpowiednią częstotliwością na stronie powinna się pojawiać nazwa stolicy kraju – to również sprawdzamy.

Co po audycie?

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że nie ma stron idealnych. Każda witryna potrzebuje pomocy, aby algorytm Google bardziej ją docenił. Ponadto trzeba pamiętać, że algorytm nieustannie się zmienia i konieczne jest szybkie reagowanie na zachodzące zmiany. Dlatego też audyt zawsze skutkuje wyciągnięciem wniosku, iż konieczne jest wprowadzenie pewnych zmian.

Audyt kończy się kompleksowym raportem podsumowującym, zawierającym sugestie dotyczące zalecanych działań. Akceptacja raportu przez klienta najczęściej poprzedza zlecenie wdrożenia odpowiednich czynności.

Przechodzimy zatem do działań, które polegają na: optymalizacji treści i struktury strony, zdobywaniu zewnętrznych linków do witryny, dobieraniu nowych faz kluczowych i wielu, wielu innych czynnościach. Najważniejszą z nich jest jednak stałe monitorowanie wyników naszych działań, które pozwala nam je optymalizować. Wnioski z każdorazowej analizy przekazujmy klientowi w postaci kompleksowego raportu.

Pozycjonowanie na wybrane dzielnice

Pozycjonowanie Warszawa Śródmieście
Pozycjonowanie Warszawa Bemowo
Pozycjonowanie Warszawa Ochota
Pozycjonowanie Warszawa Ursus
Pozycjonowanie Warszawa Żoliborz
Pozycjonowanie Warszawa Bielany
Pozycjonowanie Warszawa Włochy
Pozycjonowanie Warszawa Wesoła
Pozycjonowanie Warszawa Mokotów

Pozycjonowanie Warszawa Białołęka
Pozycjonowanie Warszawa Targówek
Pozycjonowanie Warszawa Praga-Północ
Pozycjonowanie Warszawa Wawer
Pozycjonowanie Warszawa Praga-Południe
Pozycjonowanie Warszawa Rembertów
Pozycjonowanie Warszawa Ursynów
Pozycjonowanie Warszawa Wola
Pozycjonowanie Warszawa Wilanów

Cennik Pakietów pozycjonowania

Pozycjonowanie lokalne Warszawa już od 799 zł netto miesięcznie. Dla niektórych konkurencyjnych branż efektywność działań w tych budżetach może być niska i może wymagać większego zaangażowania.

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Top Position
ul. Nowogrodzka 48/8
00-695 Warszawa
NIP 634-266-04-64 
REGON: 241748980