Pozycjonowanie Niemcy

Michał Wiercimok - Konsultacje SEO

Michał Wiercimok

Od 2003 roku pomagam firmom zwiększać zyski z wyszukiwarki Google, dzięki skutecznym strategiom SEO. Dowiedz się więcej.

Pozycjonowanie stron Niemcy

Od 2003 roku, na co dzień w mojej agencji interaktywnej Top Position zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych.

Pomagam firmom budować sprzedaż, poprzez efektywny marketing internatowy – w szczególności pozycjonowanie stron.

Pozycjonowanie w Google.de

Pozycjonowanie stron w niemieckim Google, czy na innych niemieckojęzycznych rynkach jak Austria, Szwajcaria, Liechtenstein wymaga znajomości tamtejszego runku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mam wyrobione procedury, które pozwalają na efektywne pozycjonowanie stron. Współpracuję z native-speakerami, dziennikarzami niemieckojęzycznymi z różnych portali, a także z blogerami.

Działania opierają się na ciągłej optymalizacji strony internetowej oraz pozyskiwaniu wartościowych odnośników (linków) do witryny.

W procesie pozycjonowania wykorzystuję zaawansowane narzędzia, dzięki którym mogę mierzyć efektywność działań, sprawdzać działania konkurencji, pomóc w dobrze najlepszych fraz kluczowych oraz przygotować strategię tworzenia treści.

SEO DE AT CH – Cennik

Wycena pozycjonowania opiera się na pracochłonności – czas , oraz na koszcie „materiałów” – narzędzia SEO, zakup domen, zakup hostingów, linków do witryny.

Efektywność pozycjonowania stron zależna jest od wielu czynników. Między innymi aktualne pozycje strony, jej wiek, autorytet, stan optymalizacji pod kątem pozycjonowania.

Pozycjonowanie na Niemcy, Austrię, Szwajcarię już od 1499 euro netto miesięcznie (dla płatników VAT spoza polski VAT 0%). Dla niektórych konkurencyjnych branż efektywność działań w tym budżetach może być niska i może wymagać większego zaangażowania.

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Top Position
Ligocka 2/41
40-570 Katowice
NIP 634-266-04-64
REGON: 241748980

Dlaczego warto pozycjonować się w Niemczech?

Niemcy to kraj zamieszkiwany przez 82,7 mln osób. PKB per capita to 44 550 USD (dla porównania Polska 13 823 USD 1)https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa%C5%84stw_%C5%9Bwiata_wed%C5%82ug_PKB_nominalnego_per_capita).

Niemcy posiadają 27,5% udziału w eksporcie Polski , a jego wartość sięga 242 585,3 mln PLN. Polska głownie eksportuje Maszyny i urządzenia mechaniczne, elektryczne oraz ich części, pojazdy, samoloty, statki i inne środki transportu oraz metale nieszlachetne i artykuły z nich.

Wady i zalety

thumbs-up-icon
Zalety:
  • Duży, sąsiedni i chłonny rynek
  • Wysoka siła nabywcza obywateli
  • Bardzo duży stopień kooperacji pomiędzy polskimi i niemieckimi przedsiębiorstwami
thumbs-down-icon
Wady:
  • Rynek o wyjątkowo silnej konkurencji
  • Konsumenci mocno przywiązani do rodzimych produktów
  • Pogarszające się nastroje społeczne

Przykład wzrostu ruchu na stronie dzięki pozycjonowaniu.

Pozycjonowanie Katowice
Pozycjonowanie stron internetowych – wykres wzrostu widoczności i ruchu

Chcesz więcej klientów?

Źródło   [ + ]

1.https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa%C5%84stw_%C5%9Bwiata_wed%C5%82ug_PKB_nominalnego_per_capita