Kupon Google Ads – Jak go zdobyć ? Automat 2018

Kupon Google Ads – Jak go zdobyć ? Automat 2018

Google udostępnia dwa rodzaje bezpłatnych kuponów Google Ads . Ich wartość może sięgać nawet 600 zł. Chcesz dowiedzieć się jak uzyskać kupon? Przeczytaj nasz artykuł.

Kupony 250 zł i 600 zł są przyznawane agencjom SEM, certyfikowanym przez Google i posiadającym status Partnera Google. Listę agencji partnerskich Google znajdziesz na stronie: https://www.google.com/partners/

Dlaczego warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanej agencji?

  • kampania prowadzona jest przez certyfikowanego specjalistę – z kilkuletnim doświadczeniem, obsługującym konta z dużymi budżetami;
  • kampania Ads realizuje Twoje cele biznesowe;
  • otrzymujesz spersonalizowany raport kampanii;
  • kampania jest na bieżąco monitorowana i optymalizowana w celu poprawy efektywności;
  • oszczędzasz czas i pieniądze – widzisz jak pracują Twoje środki.

Kupony 200 zł są przyznawane dla nowych kont Google Ads . Sprawdź jak założyć konto Google Ads – instrukcja dostępna jest pod adresem http://www.google.pl/adwords/coupons/. Możesz zwrócić się o pomoc do Google. Pracownicy Google pomogą Ci stworzyć Twoją pierwszą kampanię. Zdawałoby się, że kampanie firmowane przez Google, będą odznaczać się wysoką jakością i skutecznością – tymczasem opinie na temat efektywności kampanii prowadzonych przez pracowników Google są podzielone. Kampanie te nastawione są po prostu na generowanie ruchu i wykorzystanie budżetu, niekoniecznie na efektywność.

Jeśli zleży Ci, by kampania Ads przyniosła wymierny efekt dla Twojej firmy, a budżet kampanii wydawany był rozsądnie i zgodnie z założonym celem, zleć prowadzenie kampanii doświadczonej agencji SEM, posiadającej status Partnera Google. Dla kogo darmowe kampanie Google? Rozwiązanie to jest dobre dla osób, które posiadają niewielkie budżety do zagospodarowania i zaczynają przygodę z Google Ads .

Jak uzyskać bezpłatnie kupon 250 zł dla swojej kampanii Google Ads?
Jeśli chcesz całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań otrzymać kupon o wartości 250 zł na swoją pierwszą kampanię.Pamiętaj, że liczba najwyższych kuponów jest ograniczona.

Gotów ? 

Podaj adres e-mail na który wysłać podany kod.

Przepraszamy, aktualnie wszystkie kupony zostały rozdysponowane.

 

Uwaga – w tym wariancie nie oferujemy dodatkowego wsparcia w prowadzeniu kampanii (nadal bezpłatnie możesz uzyskać pomoc od Google).  Jeśli będziesz potrzebować pomocy w zarządzaniu kampanią, napisz do nas, przygotujemy preferencyjną propozycję rozwiązania komercyjnego.

O czym dodatkowo należy pamiętać?

  1. Kupony wydawane są tylko dla nowych kont. Można je wykorzystać jedynie w terminie 14-dni od otworzenia nowego konta.
  2. Kupon +600 zł, od chwili podpięcia do konta Ads, przez kolejnych 31 dni zlicza wartość wydanych na kampanię środków. (Wstrzymanie kampanii, nie wstrzymuje działania kuponu, nie przedłuża jego terminu ważności). Po 31 dniach kupon zwraca na konto AdWords równowartość wydanych środków, maksymalnie do kwoty 600 zł. Oznacza to, że wydając w ciągu pierwszego miesiąca niższą kwotę, na przykład 400 zł, otrzymasz jedynie zwrot w tej wysokości.
  3. Kupony Ads 200 zł i 250 zł są przyznawane do konta od razu po wydaniu minimum 100 zł.
  4. Nie kupuj kuponów! Możesz otrzymać kupon za darmo.
  5. Aktualnie dostępne są kupony o wartości: Ads: 200 zł, 250 zł i 600 zł oraz na reklamy wideo: 250 zł (kupony wideo można wykorzystać ze zwykłymi kuponami w ciągu 90 dni od założenia konta).
Kupon Google Ads – Jak go zdobyć ? Automat 2018
4.6 (92.73%) 11 głosów

Od 2003 roku związany z branżą e-marketingu w tym w szczególności z marketingiem w wyszukiwarkach. Właściciel jednej z najszybciej rozwijającej się i najbardziej perspektywicznej agencji interaktywnej na polskim rynku według Google.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Następny:

Co zamierza Napoleon ?

Co zamierza Napoleon ?