Konsultacje SEO

Michał Wiercimok

Michał Wiercimok

Od 2003 roku pomagam firmom zwiększać zyski z wyszukiwarki Google, dzięki skutecznym strategiom SEO. Dowiedz się więcej.

Czym są konsultacje SEO?

Konsultacje SEO to najczęściej rozmowa, podczas której wspólnie weryfikujemy ustalone cele działań SEO, ich egzekucję oraz możliwą optymalizację działań. Konsultacje mogą odbyć się również poprzez audyt SEO lub zakończone innym dokumentem spisującym wytyczne dla dalszych dziań.

Wszystkie sugestie działań oparte są na kilkunastoletnim doświadczeniu, a argumenty jeśli to możliwe poparte źródłami.

Jak mogę pomóc?

Niezależnie czy potrzebujesz odpowiedź na jedno pytanie z zakresu marketingu internetowego, stworzenia strategii obecności w sieci, czy audytu aktualnych działań, mogę pomóc. Poniżej najczęściej wybierane usługi z zakresu konsultacji SEO.

Rozwój strategii SEO: nie wiesz, czego potrzebujesz? Pomogę określić potrzeby i cele SEO oraz pomogę zbudować długoterminową strategię marketingu w wyszukiwarkach.

Wskazówki dotyczące implementacji: Czy masz już jasny kierunek optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, ale potrzebujesz pomocy w tym, jak najlepiej realizować swoje pomysły bez utraty pozycji w rankingu? Mogę poprowadzić Twój zespół programistów w trudnych sytuacjach technicznych.

Zalecenia dotyczące oprogramowania: Branża marketingu w wyszukiwarkach jest wypełniona setkami, jeśli nie tysiącami rozwiązań programowych, które pomagają śledzić, analizować i poprawiać rankingi słów kluczowych. Pomogę znaleźć najlepsze narzędzia do strategii, zasobów wewnętrznych, środowiska i budżetu.

Audyty SEO: przy każdym audycie kompilujemy dogłębną analizę optymalizacji strony na stronie i lokalizujemy obszary do poprawy. Rozumiemy, że nie ma dwóch podobnych witryn ani branż, więc kontrola ta może być tak szczegółowa lub ogólna, jak potrzeba. Tak czy inaczej, gdy skończymy, gwarantujemy, że Twój zespół będzie miał wiele nadających się do wdrożenia pomysłow.

Badanie i analiza słów kluczowych: być może najbardziej nudne i budzące lęk zadanie w marketingu w wyszukiwarkach, badania nad słowami kluczowymi mogą szybko przytłoczyć. Robię brudną robotę, aby Twój wewnętrzny zespół mógł skupić się na budowaniu widoczności Twojej firmy w Google. Analizuję słowa pod katem ich wyszukiwania i zachowania użytkowników.

Analiza konkurencji: Idziesz łeb w łeb z konkurencją? A może konkurencja nagle wyprzedziła Twoją firmę? Sprawdzam ich pozycjonowanie strony, jakie działania aktualnie wykonują i przedstawiam rozwiązanie, które pozwoli ich wyprzedzić.

Przegląd linków: zlecasz budowanie linków zewnętrznym konsultantom lub firmom i nie masz pewności, czy coś szkodzi lub pomaga? Jesteś nowy w tej przestrzeni i potrzebujesz tylko wskazówek, jak budować jakościowe, naturalne linki do strony internetowej? Mogę sprawdzać linki i budować niestandardową strategię pozyskiwania wysokiej jakości linków

Interim management – posiadasz własny dział marketingu, ale potrzebujesz wsparcia doświadczonego specjalisty w zakresie zwiększenia jego efektywności? Mogę przez określony czas działań wewnątrz Twojej organizacji, tworząc i nadzorując procesy.

Konsultacje SEO – Cennik

To co ode mnie dostajesz i zyskujesz to czas. Dzięki konsultacją szybciej osiągniesz zamierzone efekty i zwiększysz zyski unikając kosztownych pomyłek. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie na podstawie pracochłonności. Z góry wiesz co otrzymasz o jakiej wartości.

Konsultacje SEO już od 200 zł netto za roboczogodzinę.