Google Partners Rising Stars

Właśnie zakończył się program Google Partners Rising Stars 2016/2017. Program ten jest prowadzony przez firmę Google dla wąskiej grupy polskich agencji zajmujących się reklamami Google AdWords.

Jak czytamy oficjalnej stronie (strona projektu już została zamknięta) programu, został on stworzony by wspierać agencje z dużym potencjałem rozwoju. W tej edycji (drugiej) wzięło udział 21 agencji z całej Polski. Jako jedna z nich i jedyna ze śląska udział wzięła nasza agencja Top Position.

Google Partners Rising Stars to ponad 6 miesięczny program szkoleń, dzięki którym poznawaliśmy sprawdzone metody na zarządzanie agencją (ogólnie biznesem), sprawdzone metody pozyskiwania i obsługi klientów.

Agencje w większości zakładane są przez specjalistów, którzy nie zawsze mają kompetencje do zażądania firmami. Brak wiedzy na temat zarządzania, może znacząco ograniczać potencjał do wzrostu. Program ten na pewno pozwala na odblokowanie tego potencjału, wskazuje jak i w jakim kierunku warto się rozwijać i swoją firmę.

Zdecydowanie można powiedzieć, że jest to najbardziej wartościowy program dla agencji partnerskich Google i warto w nim wziąć udział.

W 2017 roku, nazwa programu została zmieniona na Google Elevator.

5/5 (3 Reviews)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Następny:

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie Stron Internetowych