#e-biznes festiwal 2017

#e-biznes festiwal 2017

22 – 23 listopada 2017 w Krawkowie odbyła się siudma edycja e-biznes festiwalu. Była ot moja pierwsza impreza z tej serii. Dzień pierwszy to wykłady związane z e-marketingiem, drugi dzień do warsztaty (na które już nie szedłem).

Event ten jest bezpłatny i bardzo dobrze zorganizowany. Sama lokalizacja w Multikino w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza 128, pozwala na szybki dojazd i bezproblemowe pozstawienie samochodu. Prezentacje w sali kinowej to również duży ekran i wygodne siedzenia. W przerwach organizatorzy zatroszczyli się o bezpłatną kawę, a w przerwie obiadowej o catering (również bezpłatny).

Ta edycja mocno nastawiona była na analitykę działań internetowych oraz przedstawianie studiów przypadku. Prezentacje były ciekawe merytorycznie. Na pewno są dobrym materiałem dla osób poczatkująych, studentów, działów marketingu, czy indywiudalnych przedswiębiorców. Dzięki poświęceniu 1-2 dniom można dowiedzieć sie sporo rzezczy, co aktualnie w e-biznesie, jest aktualne i skuteczne.

Organizator obiecał udostępnić nagranie wideo z całej konferencji, jak tylko pojawi się w sieci, zaktualizuję wpis.

 

#e-biznes festiwal 2017
5 (100%) 3 głosów

Od 2003 roku związany z branżą e-marketingu w tym w szczególności z marketingiem w wyszukiwarkach. Właściciel jednej z najszybciej rozwijającej się i najbardziej perspektywicznej agencji interaktywnej na polskim rynku według Google.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Następny:

Brighton SEO 15 września 2017

Brighton SEO 15 września 2017