Jak wydać książkę?

Postanowiłeś spełnić swoje marzenie i właśnie skończyłeś pisanie własnej książki? Kolejny etap – doprowadzenie do publikacji swojego dzieła – może okazać się znacznie trudniejszy. Jak wydać książkę? Istnieje co najmniej kilka opcji, które warto rozważyć. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o to, aby książkę wydać, ale zrobić to tak, aby odnieść sukces. Przedstawiamy możliwe rozwiązania wraz z omówieniem ich mocnych i słabych stron.

Zawód Bloger

Dla wielu bloger to wciąż abstrakcyjny zawód. Jak to można zarabiać na pisaniu, wrzucaniu zdjęć i filmów do internetu? A już od stycznia 2015 roku w oficjalnej klasyfikacji zawodów i specjalności urzędów pracy możemy znaleźć pod numerem 265902 zawód „Bloger / vloger”1)http://bit.ly/2VfPBWC. Jak wygląda praca i ile można zrobić?

Źródło   [ + ]

1.http://bit.ly/2VfPBWC

Jak odblokować konto na Facebooku?

Nagle straciłeś możliwość zalogowania się na swoje konto na Facebooku? Prawdopodobnie naruszyłeś jeden z punktów regulaminy portalu Facebook. W dobie gdy, regulaminy portali rzadko są czytane przez użytkowników, oraz cały czas modyfikowane pod kątem dopasowania ich do zmieniających się technologi i świata – można odnieść wrażenie, że dostało się karę bezzasadnie.